AppMetrica Viewer – mobiliųjų programų statistika AppMetrica Viewer – mobiliųjų programų statistika

AppMetrica Viewer piktograma

„Android“ programa „InetTools“.

AppMetrica Viewer

Peržiūrėkite pagrindinę savo AppMetrica programų statistiką, pasirinkite ataskaitinį laikotarpį ir greitai perjunkite projektus ir paskyras.

Programėlių paketas: net.inettools.appmetrica. Privatumo politika.

Naudojimo atvejis

Pagrindinė „AppMetrica“ metrika

Prijunkite „Yandex“ paskyrą naudodami „OAuth“ arba pridėkite prieigos raktą rankiniu būdu, pasirinkite programą ir atidarykite aiškią vartotojų, veiklos ir įrenginių suvestinę.

OAuth ir prieigos raktai

Prijunkite „Yandex“ paskyrą naudodami „OAuth“ arba pridėkite įgaliotą prieigos raktą rankiniu būdu.

Paraiškos ir laikotarpiai

Perjunkite galimas programas ir peržiūrėkite šiandienos, vakar, 7 ar 30 dienų duomenis.

Aiški santrauka

Peržiūrėkite bendrą naudotojų skaičių, veiklos laiko juostą ir pirmaujančius įrenginių modelius.

Kelios paskyros

Laikykite kelias paskyras vietoje ir greitai perjunkite jas.

Sąsaja

Programos ekrano kopijos

Pagrindiniai ekranai apima prijungtą paskyrą, programos suvestinę, ataskaitinius laikotarpius ir temos nustatymus.

„AppMetrica Viewer“ pagrindinis ekranas su aktyvia bandomąja paskyra
Paskyra ir programos
„AppMetrica Viewer“ prietaisų skydelis su vartotojais ir ataskaitiniais laikotarpiais
Paraiškos santrauka
Programų analizė „AppMetrica Viewer“.
Analizė
„AppMetrica Viewer“ temos nustatymai
Nustatymai

Svarbu

Nepriklausomas InetTools klientas

„AppMetrica Viewer“ nėra oficiali „Yandex“ programa. Norint peržiūrėti tikrą statistiką, reikalinga „Yandex“ paskyra su prieiga prie atitinkamų „AppMetrica“ programų.

Kaip tvarkomi duomenys

Žetonai ir nustatymai saugomi lokaliai įrenginyje. Norėdamas įkelti programas ir ataskaitas, klientas siunčia autentifikuotas užklausas oficialioms AppMetrica API.

Atidarykite privatumo politiką

„AppMetrica Viewer“, skirta „Android“.

Įdiekite programą iš Google Play arba RuStore ir patikrinkite pagrindinę AppMetrica statistiką iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio.

AppMetrica Viewer – mobiliųjų programų statistika

InetTools Android programa, skirta peržiūrėti pagrindinę AppMetrica statistiką, perjungti programas ir dirbti su keliomis paskyromis.